Sponzoři - spolek Bzuk

Náš Bzuk by nemohl existovat a fungovat bez podpory. Jsme rádi, že se stále najdou instituce, firmy i soukromé osoby, které nás mají rádi. Zde je tedy drobný přehled našich podporovatelů, existuje jich však mnohem více. Mnohdy stačí jen pochvala, vlídné slovo a upřímná radost z našeho úspěchu. Za to vše děkujeme. V případě, že nás chcete podpořit i Vy, stačí nás kontaktovat.

Restaurace U Kapličky

Restauraci U Kapličky děkujeme za spolupráci při pořádání akcí, možnost využití jejích prostor, prezentaci naší činnosti a další podporu.

Restaurace U Kapličky

Restaurace Monaco

Restauraci Monaco děkujeme za spolupráci při pořádání akcí, možnost využití jejích prostor, prezentaci naší činnosti a další podporu.

Restaurace Monaco

Kačeři Chrudim

Vodáckému spolku Kačeři Chrudim děkujeme za jejich pravidelnou účast na táboře. Pro děti byla vždy připravena velmi zajímavá a poutavá teoretická část a poté i skvělá praktická část v podobě plavby na kánoích.

- https://www.kaceri-chrudim.info/

Zámečnictví Šeda s.r.o.

Společnosti Zámečnictví Šeda s.r.o. velice děkujeme za sponzorský dar v podobě výtvarných a kancelářských potřeb. Velice si ceníme Vaší podpory.

Zámečnictví Šeda

Kudyznudy.cz

Kudy z nudy - tipy na výlety. Přehledně na jednom místě tipy kam na víkend, zajímavý výlet, akci nebo za turistikou. Inspirujte se na Kudy z nudy, kam vyrazit za nejlepšími zážitky. Typy: kultura, památky, gurmánská turistika, příroda, zážitky, sporty, lázně a wellness, ubytování.
- www.kudyznudy.cz

kudyznudy.cz

Balista.cz

Klukům z internetového obchodu Balistas.cz děkujeme za věnovaný dar – profesionální kompasy. Věříme, že nám i táborníkům dobře poslouží a vždy nám ukáží správný směr.
- www.balistas.cz

balistas.cz

BULLET PROJECT s.r.o.

Firmě BULLET PROJECT s.r.o. velice děkujeme za sponzoring v podobě věcných darů z jejich sortimentu a slevu na další produkty z jejich široké nabídky. Velice si této podpory vážíme a věříme, že díky novému vybavení budou naše akce pro děti ještě zajímavější.

- www.zbrane-vzduchovky.cz
- www.balistas.com

BULLET PROJECT s.r.o.

Albi

Společnosti Albi velice děkujeme za věcné dary - společenské hry pro děti. Věříme, že našim malým táborníkům udělají velkou radost a budou příjemným zpestřením nejen na deštivé dny.

Albi.cz

České korálky

Firmě České korálky velice děkujeme za věcné dary - korálky a navlékací kůžičky pro děti. Věříme, že našim malým táborníkům udělají velkou radost a že se jim s nimi bude dobře tvořit.

České korálky

Alza.cz

Společnosti Alza velice děkujeme za věcné dary - hry a drobnosti pro děti. Věříme, že našim malým táborníkům udělají velkou radost.

Alza.cz

AMV CZECH, s.r.o.

AMV CZECH, s.r.o.:
- energie a úsporné technologie pro vaše domy
- technické zařízení budov
- hydroizolace a tepelné izolace

- www.amvczech.cz

Firmě AMV CZECH, s.r.o. děkujeme za sponzorský dar v podobě výtvarných a kancelářských potřeb (barvy, štětce, krepové papíry, lepidla, izolepy, papíry do tiskárny a spousty dalšího). Ceníme si Vaší podpory.

AMV CZECH, s.r.o.